وبلاگ تفریحی
درباره ما


آپارات اهنگ,دانلود آهنگ شاد و غمگین,دانلود آهنگ عربی,دانلود آهنگ لری,آهنگباز,آهنگدونی,دانلود آهنگ کردی تهران موزیک,دانلود آهنگ شاد عروسی,دانلود اهنگ شاد رقص,دانلود آهنگ شاد تولد,دانلود اهنگ تو ماشین,دانلود آهنگ زنگ گوشی,سایت دانلود اهنگ,آپارات تصادف,آپارات موسیقی,آپارات اهنگ,آپارات کارتون,آپارات فیلم خارجی,آپارات مستند,آپارات کلیپ خنده دار,فیلم کره ای,دانلود سریال کره ای,دانلود فیلم سینمایی کره ای,عکس بازیگران زن ایرانی,عکس بازیگران مرد ایرانی,عکس خوانندگان


کاندوم چیست؟ نحوه استفاده از کاندوم زنانه و مردانه+عکس


کاندوم یک وسیله پیشگیری از بارداری می باشد . این وسیله پوشش پلاستیکی نرمی است که قابلیت ارتجاعی زیادی دارد و توسط مرد هنگام نزدیکی استفاده می شود به این صورت که قبل از شروع نزدیکی بر روی آلت تناسلی در حالت نعوض Erection) ) کشیده شده و بدین ترتیب از ریخته شدن مایع منی که حاوی اسپرم ) سلول های جنسی مرد) است به داخل دستگاه تناسلی زن (واژن و رحم) جلوگیری می کند . اگر اسپرم مرد با تخمک (سلول جنسی زن) ترکیب شود حاملگی رخ می دهد و کاندوم از این امر جلوگیری می کند .

کاندوم ها یکسان و یک اندازه نیستند و از نظر اندازه ٬ ضخامت ٬ وجود ماده اسپرم کش ویا ماده نرم کننده (لوبریکنت) متفاوت می باشند و برخی از کاندوم ها ماده اسپرم کش ندارند . کاندوم های محتوی ماده اسپرم کش موثرتر از انواع بدون اسپرم کش هستند . لوبریکانت ها یی که در کاندوم استفاده می شود باید برپایه آب (Water based) باشند نه پایه روغن(Oil based) در غیر این صورت ممکن است به لاتکس کاندوم آسیب بزنند و باعث پارگی کاندوم شوند .

این وسیله در رنگ ها و طرح های مختلف ساخته و در بسته های کوچک بسته بندی می شود . ۵۰ میلیون مرد در دنیا از کاندوم استفاده می کنند و بیشترین کشوری که از این وسیله برای جلوگیری از بارداری استفاده می کند ژاپن می باشد . درصد شکست کاندوم اگر درست استفاده شود ۳ درصد است ولی اگر در هنگام استفاده دقت لازم نشود تا ۱۴ درصد نیز ممکن است شکست داشته باشد . اما بطور متوسط میران شکست ان ۱۰ درصد است . البت باید توجه داشت که در بیشتر روشهای پیشگیری میزان شکست در سال اول استفاده بیشتر است .

نحوه استفاده از کاندوم :

کاندوم چیست؟ نحوه استفاده از کاندوم زنانه و مردانه+عکس 

هر بسته را باید در همان زمانی که قرار است استفاده شود باز نمود و قبل از استفاده باید کاندوم را کنترل کرد که سوراخ و یا پاره نباشد . هنگام مصرف باید دقت نمود کاندوم در اثر تماس با ناخن پاره یا سوراخ نشود .از آنجا که در ترشحات مرد قبل از انزال نیز مقداری اسپرم وجود دارد قبل از آغاز مقاربت باید کاندوم روی آلت تناسلی در حال نعوض کشیده شود و اگر از کاندوم تنها هنگام انزال استفاده شود احتمال حاملگی وجود خواهد داشت .

هنگام استفاده از کاندوم باید فضای خالی انتهای ان را جهت تخلیه هوا فشار داد سپس کاندوم را باید به طریقی روی الت تناسلی کشید که این فضای خالی گوچک در انتهای ان باقی بماند تا به هنگام انزال مایع منی در این فضا جمع شده و از ریخته شدن ان به داخل دستگاه تناسلی زن جلوگیری شود . بنابراین نوک ان تا انتها نباید کشیده شود .

کاندوم باید تمام طول الت تناسلی را تا قاعده آن بپوشاند .این کار از نشت مایع منی به داخل دستگاه تناسلی زن جلوگیری می کند .

در صورت احساس پارگی یا سوراخ شدگی هنگام نزدیکی بلافاصله باید آلت تناسلی به همراه کاندوم خارج شده و از یک کاندوم جدید استفاده شود .

بلافاصله پس از انزال در حالی که الت تناسلی هنوز در حال نعوض است به همراه کاندوم روی ان می بایست از دستگاه تناسلی زن خارج شود . جهت جلوگیری از سر خوردن کاندوم باید در حالی که با دست کاندوم روی الت نگه داشته شده است عمل خروج انجام گیرد .

بعد از خارج کردن کاندوم جهت اطمینان از اینکه کاندوم سوراخ نشده است باید درون انرا از آب پر نمود . و در صورت سوراخ یا پاره شدن کاندوم باید از روش اورژانسی پیشگیری از بارداری استفاده نمود .

حساسیت به لاتکس : جهت افراد حساس ٬ کاندومی هیپوآلرژنیک از الاستومر ترموپلاستیک صناعی و نوع دیگری که از پلی اورتان است موجود می باشد که هر دو علیه STD محافظت می کنند . دومی شانس پارگی به مراتب بیشتری نسبت به جنس لاتکس دارد (۴/۸% در مقابل ۲/۳%) . کاندوم های ساخته شده از غشاهای طبیعی مثل روده گوساله در مقابل STD محافظ نیستند .

مزایای استفاده از کاندوم :
۱. جلوگیری از بیماری های مقاربتی مانند : سیفلیس ٬ سوزاک ٬ ایدز ٬ هپاتیت ٬ هرپس ٬ عفونت های گنوره ٬ تریکومونا ٬ کلامیدیا و …
۲. در مردانی که دچار انزال زودرس(Premature Ejaculation) هستند و تحریک پذیری زیادی دارند کاندوم موثر است زیرا تحریک پذیری را کمی به تاخیر می اندازد و حساسیت سر پنیس را کم می کند و موجب تاخیر در انزال و حفظ نعوض می شود .
۳. در صورت وجود حساسیت زن نسبت به مایع منی مرد کاندوم روش مناسبی است .
۴. استفاده از کاندوم احتمال ابتلا به سرطان دهانه رحم (سرویکس) را کاهش می دهد که به علت مسدود کردن انتقال HPV می باشد .
۵. در تمامی اقایان با هر شرایط سنی قابل استفاده می باشد .
۶. ارزان می باشد و دسترسی به ان اسان است .
۷. گاهی مردان قدرت حفظ آلت تناسلی را برای ادامه نزدیکی ندارند . برای مثال در افراد پیر یا کسانی که اعمال جراحی در قسمت تحتانی شکم داشته اند با استفاده از کاندوم در این افراد قسمت حلقه ای انتهای کاندوم به صورت یک تورنیکه ضعیف اثر می کند و می تواند به حفظ نعوظ کمک کند.
۸. گاهی بعضی از مردان یا زنان به واسطه مسائل خاص تمایل به تماس مستقیم آلت با مخاط واژن را ندارند . کاندوم می تواند راه حلی برای اینگونه مسائل باشد .

معایب استفاده از کاندوم :
۱. یکبار مصرف است
۲. دائمی نیست و نیاز به تکرار دارد
۳. ممکن است در برخی افراد ایجاد حساسیت به صورت خارش ٬ راش و دانه جلدی کند
۴. برای استفاده از ان باید تجربه داشت تا خارج نشود
۵. ممکن است در حین عمل مقاربت پاره شود .
نکات مهمی که در هنگام استفاده از کاندوم باید در نظر داشته باشید :
کاندوم ها را دور از حرارت ٬ نور و رطوبت نگهداری نمایید تا لاتکس ان خاصیت خود را از دست ندهد و با نزدیکی پاره نشود .
از هر کاندوم یکبار استفاده کرده و از مصرف مجدد ان خود داری نمایید زیرا در این صورت احتمال حاملگی افزایش می یابد .
قبل از مصرف به تاریخ انقضای ان توجه نمایید و از مصرف کاندوم های تاریخ گذشته و یا کاندوم هایی که چسبناک و یا شکننده ان خودداری نمایید .
پس از استفاده کاندوم مصرف شده رادر یک قطعه کاغذ باطله پیچیده و در کیسه زباله بیندازید .
برای نرم کردن کاندوم از روغن ٬ وازلین و یا مواد مشابه استفاده نکنید زیرا این مواد به کاندوم اسیب رسانده و باعث خراب شدن ان می شوند . در این صورت احتمال حاملگی با کاندوم افزایش می یابد .
هر چند این روش پیشگیری از بارداری روش موثری است ولی احتمال حاملگی با ان از قرص بیشتر است .

کاندوم زنانه (Vaginal pouch) :

کاندوم چیست؟ نحوه استفاده از کاندوم زنانه و مردانه+عکس 

تنها نوع موجود در بازار به نام FC به فروش میرسد . غلافی از جنس پلی اورتان است که در هر انتهای خود حلقه ای قابل انعطاف دارد . حلقه باز کاندوم زنان بیرون واژن باقی می ماند و حلقه داخلی بسته و مثل دیافراگم زیر سمفیز قرار می گیرد . اثر کاندوم زنانه در حفاظت از انتقال بیماری های جنسی نسبت به کاندوم مردانه کمتر است اما در هر حال کاندوم زنان نسبت به ویروس های ایدز ٬ سیتومگالوویروس و هپاتیت B غیر قابل نفوذ است . و شانس پارگی آن ۶/۰% است . شانس جابجایی و لیز خوردن آن کمتر از کاندوم مردانه است (۳% در مقابل ۸-۳%) اما متاسفانه میزان حاملگی با آن بیشتر از کاندوم مردانه است .

نحوه استفاده از کاندوم در زنان و مردان + عکس انواع کاندوم
www.amazing.ir/.../how-male-and-female-condoms-ty...
Translate this page
عکس کاندوم کاندوم جدید خرید کاندوم کاندوم انواع کاندوم نحوه استفاده از کاندوم کاندوم زنانه عکس کاندوم کاندوم تاخیریخرید کاندوم کاندم کاندوم خاردار.
شکل های مختلف کاندوم مردانه همراه با عکس - دوترکه
2tarke.com/.../شکل-های-مختلف-کاندوم-مردانه-با-عکس/
Translate this page
Jan 19, 2014 - عکس کاندوم های مختلف شکل های مختلف کاندوم مردانه همراه با عکس انواع کاندوم. عکس کاندوم ... بیشتر : کاندوم های زنانه همراه عکس و آموزش. برای همین در ...
انواع کاندوم مردانه و کاندوم زنانه +عکس و آموزش - ایران مطلب
iranmatlab.ir/.../انواع-کاندوم-مردانه-و-کاندوم-زنانه-عک...
Translate this page
انتخاب کردن یک کاندوم از بین این همه کاندوم مختلف با رنگ و شکل و طعم های مختلف میتونه کاره جالبی برای ما آقایون باشه. خوب خانوم ها هر روز به عشق خرید لباس میرند ...
تصاویر انواع کاندوم مردانه - بروز دانلود
newsdownload.ir/2015/.../تصاویر-انواع-کاندوم-مردانه/
Translate this page
Jan 30, 2015 - تصاویر انواع کاندوم مردانه در حال استفاده عکس کاندوم خاردار تاخیری. عکس های کاندوم مردانه عکس استفاده از کاندوم مردانه عکس انواع کاندوم مردانه و زنانه ...
کاندوم های زنانه - بیتوته
www.beytoote.com/wedlock/.../female1-condom.html
Translate this page
-از کاندوم زنانه و کاندوم مردانه نباید بطور همزمان استفاده نمود. -بعد از تمام شدن ... قیمت کاندوم زنانه از کاندومهای مردانه گران تر است. ... جدیدترین عکس های عروس و داماد.
تصاویری از مدل های مختلف کاندوم مردانه (18+) - خبر،سرگرمی
www.samatak.com/.../photos-of-different-models-of-t...
Translate this page
بازدید از این مطلب برای افراد زیر 18 سال و مجرد توصیه نمی شود کاندوم نعناعی خب این کاندوم همانطور که از ... گالری عکس .... بایدها و نبایدهایی درباره کاندوم مردانه و زنانه ...
آموزش تصویری استفاده از کاندوم زنانه - سایت خبری تفریحی ...
www.dezla.ir › مهارت زندگی و سلامت › مسائل زناشویی
Translate this page
عکس محسن یگانه قبل از عمل زیبایی. 554,851 نمایش ... کاندوم زنانه ممکن است که در ابتدا کمی سفت یا بسیار لغرنده باشد. قبل از استفاده ... در هنگام آمیزش مناسب خواهد بود اگر آلت مردانه را هنگام ورود به سمت داخل واژن با دست داخل کاندوم زنانه هدایت کنید.
کافه پرشیا | کاندوم زنانه و نحوه استفاده + عکس
cafepersia.ir › زندگی
Translate this page
May 17, 2014 - مزایای استفاده از کاندوم زنانه • اگر همسر شما حاضر به استفاده از کاندوم مردانه نیست، شما به عنوان شریک جنسی می توانید از کاندوم زنانه استفاده نمایید ...
انواع کاندوم - کاندوم -کاندوم زنانه - کاندوم مردانه- عکس کاندوم ...
www.khabarpadide.ir/.../انواع-کاندوم-کاندوم-کاندوم-ز...
Translate this page
انواع کاندوم – کاندوم -کاندوم زنانه – کاندوم مردانه- عکس کاندوم – شکل های مختلف کاندوم – تصویر کاندوم شب نما – کاندوم شب نما. انواع مختلف کاندوم + عکس · انواع مختلف ...
عکس های کاندوم خاردار زنانه مردانه | جدید دانلود 94
2downloadnew2015.com/.../عکس-های-کاندوم-خاردار-زن...
Translate this page
Jan 11, 2015 - عکس های کاندوم خاردار زنانه مردانه. عکس کاندوم خاردار درشت عکس کاندوم تاخیری خاردار آلات جنسی مثل کاندوم و آنچه درباره کاندوم باید بدانید/دلایل ...
نحوه استفاده از کاندوم در زنان و مردان + عکس انواع کاندوم
www.amazing.ir/.../how-male-and-female-condoms-ty...
Translate this page
عکس کاندوم کاندوم جدید خرید کاندوم کاندوم انواع کاندوم نحوه استفاده از کاندوم کاندوم زنانه عکس کاندوم کاندوم تاخیریخرید کاندوم کاندم کاندوم خاردار.
انواع کاندوم مردانه و کاندوم زنانه +عکس و آموزش - ایران مطلب
iranmatlab.ir/.../انواع-کاندوم-مردانه-و-کاندوم-زنانه-عک...
Translate this page
انواع کاندوم و نحوه استفاده از کاندومهای زنانه. همه چیز در مورد کاندوم. مزایای بهداشتی استفاده از کاندوم ، عکس. تاریخچه کاندوم و نکاتی در مورد استفاده از کاندوم. «کاندوم» ...
آموزش تصویری روش استفاده از کاندوم همراه با عکس - دوترکه
2tarke.com/.../آموزش-تصویری-روش-استفاده-از-کاندوم...
Translate this page
Jan 24, 2014 - ... از کاندوم همراه با عکس. نحوه صحیح استفاده از کاندوم مردانه با تصویر ... بیشتر: آموزش ماساژ جنسی بدن زن و شوهر با نقاط حساس ویژه متاهلین + عکس.
روش استفاده از کاندوم زنانه برای جلوگیری از حاملگی
mednote.mihanblog.com/post/12
Translate this page
4 - از شستن و استفاده مجدد کاندوم زنانه در آمیزش جنسی بعدی خودداری کنید. لینک به: روش استفاده از .... »آناتومی دستگاه تناسلی مردانه + عکس »7 مایعی که از مجرای آلت ...
کافه پرشیا | کاندوم زنانه و نحوه استفاده + عکس
cafepersia.ir › زندگی
Translate this page
May 17, 2014 - اگر همسر شما حاضر به استفاده از کاندوم مردانه نیست، شما به عنوان شریک جنسی می توانید از کاندوم زنانه استفاده نمایید. • استفاده از پلی اورتان در ...
نحوه استفاده از کاندوم های زنانه و مردانه +عکس
gkw.rozblog.com/.../-----نحوه-استفاده-از-کاندوم-های-ز...
Translate this page
Jul 17, 2015 - نحوه استفاده از کاندوم های زنانه و مردانه +عکس خلاصه ای از مطلب :ادامه این مطلب : 15400 results کاندوم زنانه و نحوه استفاده + عکس کاندوم ...
آموزش استفاده از کاندوم با عکس | جدیدترین مطالب
downloadsha.ir/.../آموزش-استفاده-از-کاندوم-با-عکس/
Translate this page
Jul 16, 2015 - آموزش استفاده از کاندوم زمانه / عکس +18, نحوه استفاده از کاندوم در زنان و مردان + عکس انواع کاندوم, اگر همسرتان راضی به استفاده از کاندوم در رابطه ...
آلپ گروه - کاندوم زنانه و نحوه استفاده + عکس کاندوم
persiangmt.alpgroup.ir/page-76652.html
Translate this page
آدرس : کلیک کنید کاندوم چیست؟ نحوه استفاده از کاندوم زنانه و مردانه+عکس - لاودان. مقاله ای کامل در مورد کاندوم و نحوه ی استفاده از کاندوم به همرا عکس کاندوم,انواع کاندوم, ...
نحوه استفاده از کاندوم های زنانه و مردانه | دانلود سریال 94
download-series.ir/.../نحوه-استفاده-از-کاندوم-های-زنانه...
Translate this page
Jul 20, 2015 - نحوه استفاده از کاندوم در زنان و مردان + عکس انواع کاندوم www.amazing.ir/.../how-male-and-female-condoms-types-of-condoms-p... عکس کاندوم ...
روش صحیح استفاده از کاندوم - انواع کاندوم - ایران مادام
iranmadam.com/.../the-correct-way-to-use-a-condom....
Translate this page
کاندوم دو مدل زنانه و مردانه دارد . در این مطلب از ایران مادام به نکاتی برای آشنایی با کاندوم و همچنین روش استفاده صحیح از کاندوم را نیز بیان مینماییم . کاندوم پوشش ...
کاندوم چیست در صورت پاره شدن آن چه باید کرد ؟
www.tanzimekhanevadeh.com/.../378-1389-02-26-15...
Translate this page
کاندوم زنان چیست؟ امروزه کاندوم های زنانه نیزعرضه شده که خانم ها قبل ازنزدیکی می توانند آن را در داخل واژن خود قرار دهند. در صورت استفاده صحیح، پزشکان کاندوم را به ...
آنچه درباره کاندوم باید بدانید/دلایل استفاده از کاندوم /کاندوم ...
www.persianpersia.com/health/hdetails.php?...
Translate this page
Feb 13, 2013 - آنچه درباره کاندوم باید بدانید/دلایل استفاده از کاندوم /کاندوم چیست+عکس ... چون کاندوم صرفنظر از جنسیت افرادیکه با یکدیگر نزدیکی جنسی انجام ...
انواع کاندوم و نحوه استفاده از کاندوم - بیتوته
www.beytoote.com/.../usage-condom-condom.html
Translate this page
کاندوم,انواع کاندوم,نحوه استفاده از کاندوم,کاندوم زنانه. کاندوم و انواع کاندوم. کاندوم چیست؟ کاندوم به عنوان یک وسیله پیشگیری از بارداری راه عبور عفونت ها را در زمان ...
کاندوم - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
https://fa.wikipedia.org/wiki/کاندوم
Translate this pagePersian Wikipedia
کاندوم (به انگلیسی: Condom ) یا کاپوت یا غلاف، پوششی کشسان است که به عنوان یک مانع فیزیکی از تماس مستقیم آلت تناسلی مرد با اندام شریک جنسی او و ورود ...
کاندوم زنان چیست - آموزش روابط جنسی و زناشویی
gavrosh.blogsky.com/1388/10/19/post-8/
Translate this page
کاندوم زنانه(FEMIDOMS) بلندتر از کاندوم مردانه بوده و دارای دوحلقه میباشد. قیمت آن از کاندوم مردانه گرانتر و کاربرد آن نیز دشوار تر است. کارایی کاندومهای زنانه 75 ...
کاندوم چیست؟ مزایای بهداشتی استفاده از کاندوم
www.hidoctor.ir/3378_کاندوم-چیست؟-مزایای-بهداشت...
Translate this page
Feb 1, 2013 - آموزش استفاده از کاندوم, مطلب درمورد کاندوم, کاپوت چیست, کاپوت یا کاندوم, نحوه استفاده از کاندوم, مسائل جنسی و کاندوم, کاندوم ها, عکس کاندوم.
کاندوم چیست؟ - نیک صالحی
www.niksalehi.com/health/archives/113249.php
Translate this page
کاندوم, انواع کاندوم, نحوه استفاده از کاندوم, کاندوم زنانه, عکس کاندوم, کاندوم تاخیری, ... استفاده از کاندوم کاندوم تاخیری,خرید کاندوم,کاندم,کاندوم خاردار,,کاندوم چیست؟
کاندوم زنانه یا FC چیست؟/عکس - جدید 94 -گهر
gahar.ir/کاندوم-زنانه-یا-fc-چیست؟عکس/
Translate this page
Mar 27, 2013 - کاندوم زنانه یا FC چیست؟ کاندوم زنانه (Female Condom) به صورت لوله ای پلاستیکی، نازک و قابل انعطاف از جنس پلی اورتان (polyurethane) ساخته ...
عکس کاندوم زنانه چیست
sibooyeh.com/مطالب.../عکس-کاندوم-زنانه-چیست/
Translate this page
Feb 3, 2015 - پرسش و پاسخ مهم درباره کاندوم کاندوم مردانه و کاندوم زنانه چیست؟ معرفی کاندوم زنانه و نحوه استفاده « تصویری » همه چیز در مورد کاندوم تاریخچه کاندوم ...
TopLog...تـاپ لاگ - کاندوم چیست؟ روشهای استفاده از آن چگونه ...
toplogiran.blogfa.com/post-111.aspx
Translate this page
TopLog...تـاپ لاگ ۞ - کاندوم چیست؟ روشهای استفاده از آن چگونه است؟ (16+) - در حال حاضر و طی چند روز آینده ، عناوین و شکل این وبلاگ دستخوش تغییرات خواهد شد...۹۴/۰۷/۱۳
بخش نظرات این مطلب
هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی