وبلاگ تفریحی
درباره ما


آپارات اهنگ,دانلود آهنگ شاد و غمگین,دانلود آهنگ عربی,دانلود آهنگ لری,آهنگباز,آهنگدونی,دانلود آهنگ کردی تهران موزیک,دانلود آهنگ شاد عروسی,دانلود اهنگ شاد رقص,دانلود آهنگ شاد تولد,دانلود اهنگ تو ماشین,دانلود آهنگ زنگ گوشی,سایت دانلود اهنگ,آپارات تصادف,آپارات موسیقی,آپارات اهنگ,آپارات کارتون,آپارات فیلم خارجی,آپارات مستند,آپارات کلیپ خنده دار,فیلم کره ای,دانلود سریال کره ای,دانلود فیلم سینمایی کره ای,عکس بازیگران زن ایرانی,عکس بازیگران مرد ایرانی,عکس خوانندگان


اخذ ویزای عراق اربعین 94 / پیاده روی اربعین 94 + نحوه تهیه و قیمت ویزا

برچسب ها: ویزای عراق اربعین 94، ویزای عراق اربعین 94، ویزا عراق اربعین 94، ویزای عراقی برای اربعین 94، ویزای عراق در اربعین 94، ویزا عراق برای اربعین 94، اخذ ویزای عراق برای اربعین 94، ویزای عراق اربعین 94 / پیاده روی اربعین 94 / شرایط، قیمت، نحوه گرفتن، جزئیات، مدارک مورد نیاز، راهنمای کامل

نحوه گرفتن ویزای عراق برای پیاده روی اربعین 94 + شرایط و قیمت ویزا
سامانه سماح
شرایط گرفتن ویزای عراق برای پیاده روی اربعین 94 :: پلیس ...
اوحدی:برای سفر اربعین امسال گذرنامه تهیه کنید :: پیاده روی ...
آغاز ثبت نام ویزا عراق توسط کارگزاری های سازمان حج در سراسر ...
اخرین مهلت و سایت ثبت نام پیاده روی کربلا / اربعین 94-95 ...
برچسب ویزای عراق پیاده روی اربعین 94 - دانلود رایگان سوالات ...
راهنمای ثبت نام و گرفتن گذرنامه و ویزا برای پیاده روی اربعین 94

 

راهنمای سفر برای پیاده روی اربعین حسینی 94 - گذرنامه و ویزای عراق


برای سفر به کربلا در ایام اربعین حتما باید گذرنامه و ویزای عراق داشته باشید. تا گذرنامه نداشته باشید، نمی توانید از مرز خارج شوید. چون هر اتفاقی آن طرف مرز برایتان بیفتد، برای پیگیری گذرنامه لازم است.


چه گذرنامه دارید و چه ندارید به نکات زیر توجه فرمایید:


افرادی که گذرنامه ندارند:


 

1- برای گرفتن گذرنامه باید به دفاتر پلیس+10 مراجعه کنید.

 


با توجه به ترافیک صدور و تمدید گذرنامه در این ایام و وقت کم تا اربعین، همین امروز اقدام به ثبت نام گذرنامه در دفاتر کنید و به مسئول صدور گذرنامه تاکید کنید گذرنامه را برای اربعین می خواهید. سریعتر !!!

 


2- مشکل سربازی تان حتما باید حل شود. افراد بالای 18 سال که مشمول هستند، چه دانش آموز، چه دانشجو و چه سرباز. محصلین باید گواهی اشتغال به تحصیل بگیرند و اگر سرباز هستید، باید از یگان خدمتی تان پیگیر باشید.


آنهایی که گذرنامه دارند:

 


1- برای سفر به عراق باید گذرنامه تان بیشتر از 6 ماه اعتبار داشته باشد. عراقی ها اگر ببینند گذرنامه تان بیشتر از شش ماه اعتبار ندارد، از لب مرز دیپورت تان می کنند.

 


2- ویزای عراق برای اربعین 94: در سایت سماح ثبت نام کنید. تا الان 350 هزار نفر ثبت نام کرده اند. یک ماه بیشتر به اربعین نمانده است. اگر کاروانی هستید یا انفرادی باید برای ویزا ثبت نام کنید.


ویزا با گذرنامه فرق می کند. قیمت ویزا بین 25 تا 40 دلار در نوسان است و هنوز قیمت قطعی امسال اعلام نشده است.


سال پیش اطراف سفارت عراق خیلی شلوغ بود. امکان گرفتن ویزا خیلی سخت بود. اما امسال سازمان حج و زیارت، اینترنتی ثبت نام می کند.


فقط کافی است در سایت سماح ثبت نام کنید. خودشان برایتان ویزا می گیرند و در زمان مناسب به دستتان می رسانند. برای تهیه ویزا باید از طریق شرکت های زیارتی، یا سامانه سماح که مربوط به حج و زیارت می باشد و یا مراجعه مستقیم به سفارت عراق اقدام شود.


آدرس سایت سماح: http://samah.haj.ir

 

 

 

3- اگر دانش آموز بالای 18 سال هستید و یا دانشجو هستید، حتما باید وثیقه بگذارید. برای سفرهای زیارتی 2 میلیون تومان وثیقه لازم است. آنطور که شنیده شده، برای وثیقه از فرزندان نیروهای مسلح چک هم قبول می کنند.


مجوز خروج مخصوص افرادی می باشد که حتی با داشتن گذرنامه و ویزا هم نمی توانند از کشور خارج شوند.

برخی از این افراد عبارتند از:
سربازان وظیفه
نظامیان
طلاب حوزه علمیه
دانشجویانی که خدمت نظام وظیفه انجام نداده اند.
کسانی که کارت پایان خدمت ندارند.

 

نکات و یادآوری های پایانی:


1. داشتن گذرنامه تنها کافی نیست و باید ویزا گرفته شود.


2. برای تهیه ویزا باید از طریق شرکت های زیارتی، یا سامانه سماح که مربوط به حج و زیارت می باشد و یا مراجعه مستقیم به سفارت عراق اقدام شود.

 


3. در حفظ و نگهداری گذرنامه خود کوشا باشید.


4. همراه داشتن کپی شناسنامه، کارت ملی و چند قطعه عکس، در صورت مفقود شدن گذرنامه ضروری می باشد.


5. با توجه به اینکه ممکن است از اهل کاروان جدا شوید، ویزا و گذرنامه و کلیه مدارک و وسایل مورد نیاز هر شخص حتما همراه خودش باشد.


6. توجه داشته باشید هنگام ورود به کشور عراق مهر ورود به کشور در گذرنامه شما درج گردد. تا در برگشت دچار مشکل نشوید.


7. سعی کنید مشخص کنید که با کدام کاروان عازم سفر اربعین هستید. چیزی کمتر از یک ماه بیشتر به اربعین نمانده است. اگر با کاروان مسجد، مدرسه، دانشگاه عازم هستید و گذرنامه دارید، باید حتما از الان گذرنامه هایتان را برای ثبت نام به مدیر کاروان هایتان بدهید تا بتوانند برای شما ویزا بگیرند. البته اگر کاروان تان در سامانه ثبت نام اربعین 94 (سماح) ثبت شده باشد، می توانید از طریق سایت مربوطه نامتان را در کاروان مربوطه درج کنید.


8. معمولا ویزاها زمینی دو هفته و هوایی 30 روز، توسط مامور عراقی در گذرنامه درج می شود. برای گرفتن ویزا احتمالا در فرودگاه های ایران و عراق و مرزهای زمینیف شرایطی برای این ایام فراهم می شود. اما منتظر نمانید. می خواهید لب مرز برای گرفتن ویزا پشت یک صف 1 میلیون نفری بایستید. در این صورت باید 4 روز لب مرز بخوابید تا نوبت ویزای شما برسد. هر چند تا آن زمان احتمالا اربعین تمام شده است. در پایان تهیه کننده این مطلب را هم از دعای خیرتان بی بهره نگذارید.

 

منبع : با تشکر از http://libarshad1388.blogsky.com

 

 

ویزای عراق اربعین 94، ویزای عراق پیاده روی اربعین 94، ویزا عراق اربعین 94، ویزای عراقی برای اربعین 94، ویزای عراق در اربعین 94، ویزا عراق برای اربعین 94، اخذ ویزای عراق برای اربعین 94،قیمت ویزای عراق اربعین 94، نحوه تهیه ویزای عراق اربعین 94، مدارک مورد نیاز ویزای عراق 94

 

 

ویزای عراق اربعین 94 / پیاده روی اربعین 94 + نحوه تهیه و ...
libarshad1388.blogsky.com/.../ویزای-عراق-اربعین-94-پیاده-روی-اربعی...
ویزای عراق اربعین 94 / پیاده روی اربعین 94 + نحوه تهیه و قیمت ویزا. چهارشنبه 13 آبان 1394 ساعت 03:00. برچسب ها: ویزای عراق اربعین 94، ویزای عراق اربعین 94، ...
ویزای عراق اربعین 94 / پیاده روی اربعین 94 + نحوه تهیه و ...
libarshad1388.blogsky.com/tag/ویزا-عراق-اربعین-94
نحوه گرفتن ویزای عراق برای پیاده روی اربعین 94 + شرایط و قیمت ویزا سامانه سماح ... 94 :: پلیس ... اوحدی:برای سفر اربعین امسال گذرنامه تهیه کنید :: پیاده روی .
اوحدی:برای سفر اربعین امسال گذرنامه تهیه کنید :: پیاده روی ...
arbaeen.ir/post/412
۹ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. - رییس ستاد اربعین سال 94، به برگزاری جلساتی با حضور سفیر عراق در ایران و ... در سایت سماح ثبت نام کنید پس از مشخص شدن قیمت ویزا نحوه گرفتن دادن مدارک و ... طبق اطلاع مسئولان سازمان حج و زیارت ویزای انفرادی صادر نمی شود.
ویزای عراق اربعین 94 / پیاده روی اربعین 94 + نحوه تهیه و ...
viofilm.ir/3629/ویزای-عراق-اربعین-94-پیاده-روی-اربعین-94-ن.html
۶ ساعت پیش - برای تهیه ویزا باید از طریق شرکت های زیارتی، یا سامانه سماح که مربوط به حج ... ویزای عراق اربعین 94 / پیاده روی اربعین 94 + نحوه تهیه و قیمت ویزا.
- سامانه سماح
https://samah.haj.ir/
سازمان حج و زیارت با هدف دریافت روادید(ویزا) عراق و اعزام متقاضیان به عتبات عالیات در طول سال و همچنین مدیریت پیاده روی زائران ایام اربعین، اقدام به راه اندازی این ...
مدارک لازم برای رفتن به کربلا پای پیاده در اربعین سال 94 ...
niloofareabi.blog.ir/.../مدارک%20لازم%20برای%20رفتن%20به%20کرب...
مدارک لازم برای رفتن به کربلا پای پیاده در اربعین سال 94 ... برای سفر اربعین امسال گذرنامه تهیه کنید/تشریح نحوه ثبت نام برای حضور در ... رییس سازمان حج و زیارت درباره‌ی آخرین تصمیم‌گیری دولت عراق برای برقراری ویزای این کشور در زمان اربعین، ... وی افزود: قیمت ویزا در مناسبت اربعین باید ویژه باشد تا تسهیلات برای همه‌ی ...
مدارک لازم جهت گرفتن ویزای عراق جهت اربعین :: شهر عکس
niloofareabi.blog.ir/.../مدارک%20لازم%20جهت%20گرفتن%20ویزای%20...
اخذ ویزای عراق برای اربعین - Kredi Kartı Borcu Taksitlendirme ... اوحدی:برای سفر اربعین امسال گذرنامه تهیه کنید :: پیاده روی ... arbaeen.ir/post/412. Translate this page. Aug 31 ... نسیم روز .... راهنمای ثبت نام و گرفتن گذرنامه و ویزا برای پیاده روی اربعین 94. .... عراق برای اربعین ... قیمت ویزای کربلا اذر 93 نحوه گرفتن ویزا برای .
شرایط گرفتن ویزای عراق برای پیاده روی اربعین 94 :: پلیس ...
edafater.ir/post/.../شرایط-گرفتن-ویزای-عراق-برای-پیاده-روی-اربعین-9...
۱۸ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - محسن نظافتی افزود: تا این لحظه نحوه صدور روادید از جانب وزارت کشور عراق برای اربعین 94 مشخص ... وی گفت: در پی آن هستیم که هزینه روادید را برای زائران ایرانی از 40 ... نظافتی با اشاره به مراسم اربعین سال گذشته افزود: در مراسم پارسال یکباره اخذ ... راهنمای ثبت نام و گرفتن گذرنامه و ویزا برای پیاده روی اربعین 94.
اربعین - حوزه نمایندگی ولی فقیه در امور حج و زیارت
hajj.ir/78/اربعین
استاندار تهران در دیدار با استاندار نجف، از مهمان نوازی مردم عراق از زائران اربعین حسینی ... برگراری همایش آموزشی ستاد اربعین و نحوه فعالیتهای فرهنگی این ستاد در .... وزیر کشور عراق در بازدید از پایانه مرزی مهران،از صدو ویزای این کشور، برای زوار اربعین .... ارائه کمک‌های مردمی به کنگره عظیم راهپیمایی اربعین 94 اختصاص یافته است.
نحوه ثبت نام برای زائران پیاده کربلا اربعین 93 - اس ام اس ...
www.dailysun.ir/the-register-pilgrims-walk-to-karbala-for-arbaeen-93.html
نحوه ثبت نام برای زائران پیاده کربلا اربعین 93 | The register pilgrims walk to ... به موضوع اخذ ویزا در مرزها اشاره کرد و گفت: ویزایی که از سوی دولت عراق در مرزها داده ...
سایت ثبت نام ویزای عراق اربعین 94 درامهرمز - تبلیغات متنی
www.sobata.ir/list/سایت+ثبت+نام+ویزای+عراق+اربعین+94+درامهرمز.html
۶ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. - صدور ویزای تردد یک تا دو ماهه برای زائران عتبات عالیات در اربعین حسینی ... عراق سال گذشته مبلغ ویزای ویژه اربعین را نصف قیمت معمول و در حد 40 دلار تعیین کرد که در روزهای نزدیک ب ... پیاده روی اربعین با گذرنامه و ویزا ..... به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، اواخر هفته گذشته 9 معلم ایرانی مدرسه ...
هزینه ویزا عراق 94 - صفحه اصلی
amak.98bax.ir/list/هزینه+ویزا+عراق+94.html
روش خرید: برای خرید پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول ... عراق سال گذشته مبلغ ویزای ویژه اربعین را نصف قیمت معمول و در حد 40 دلار .... به کشور عراق سفر می‌کنند و این در حالی است شماری بدون ویزا و با پای پیاده به این ..... های تلگرام آموزش حسابداری | انشاء که در آن مترادف متضاد شبکه معنایی گسترش واژه ...
هزینه ویزا عراق 94 - صفحه اصلی
khazaii-m57.98bax.ir/list/هزینه+ویزا+عراق+94.html
روش خرید: برای خرید پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول ... عراق سال گذشته مبلغ ویزای ویژه اربعین را نصف قیمت معمول و در حد 40 دلار .... به کشور عراق سفر می‌کنند و این در حالی است شماری بدون ویزا و با پای پیاده به این ..... اپارات مراسم هفتم محرم کریمی 94 | دانلود نوحه محمود کریمی لیلا | نحوه پیوستن به ...
اربعین
arbaeen.net/
این سایت به موضوع اربعین امام حسین و پیاده روی اربعین می پردازد،شامل اخبار،احادیث، ... دانشجویان خوزستان تشکیل می‌شود · زائران اصفهانی برای پیاده‌روی اربعین حسینی اقدام به اخذ ویزا کنند ... وزارت خارجه در توصیه ای به زائران اربعین تاکید کرد:هرچه زودتر نسبت به اخذ روادید ورود به کشور عراق از سفارت یا. ... اخبار ویژه اربعین 94.
مدارک لازم برای رفتن به کربلا پای پیاده در اربعین سال 94
blogreader.ir/.../مدارک+لازم+برای+رفتن+به+کربلا+پای+پیاده+در+اربع...
دولت عراق تاکنون اعلام کرده است که حتماً باید زائران پیاده روی اربعین ویزا داشده باشند اما در خصوص روادید و رقم ..... نحوه ثبت نام برای زائران پیاده کربلا اربعین 94. ..... اوحدی:برای سفر اربعین امسال گذرنامه تهیه کنید :: پیاده روی . .... بازیگران جدید به «در حاشیه۲» پیوستند · ویزای اربعین برداشته شد · راه اندازی جایگزین سوئیفت!
نکات پیاده روی اربعین به صورت سوال و جواب | فرهنگ نیوز
www.farhangnews.ir/content/17182
۱۵ آذر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - این درحالی است که تمامی ورودی های شهر کربلا میزبان زائرین اربعین حسینی است. ... تمام طول مسیر پیاده روی از خروجی نجف تا ورودی کربلا تیر های چراغ برقی وجود که ..... سوال اول: ویزا می خواهد و طبیعتاً باید برید سفارت عراق سوال دوم: برگشت ... سلام لطفآ در مورد ورودی مرزهای عراق و ویزای انفرادی راهنمایی بفرمایید.
جزئیات ثبت نام پیاده روی کربلا در اربعین 94
axahang.rozblog.com/.../جزئیات-ثبت-نام-پیاده-روی-کربلا-در-اربعین-...
۱۴ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. - وسیله ای مناسب جهت تهیه پیراشکی (دونات) در منزل ... ۲ ساعت پیش - جزئیات نام نویسی پیاده روی اربعین حسینی 94. ... نحوه دریافت ویزا کربلا برای اربعین ۹۳ / آخرین جزئیات . ... وزیر راه و شهرسازی با تشریح جزئیات سفر خود به عراق از تامین زیرساخت ...... قیمت ثبت نام هوایی کربلا | | 1 ریال | آخرین قیمت ها | - اول.
پیش‌بینی حضور 3 میلیون ایرانی در اربعین 94
www.qomefarda.ir/news/122832
۲۶ آذر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - اوحدی اظهار داشت: در اربعین امسال طی یک نهضت مردمی 67 تریلر حامل آب به ... هزار ویزا صادر می‌کرد اما با اعلام دولت عراق مبنی بر صدور ویزای یک دلاری در مرز ... اوحدی در پایان پیاده روی 20 میلیونی اربعین را حماسه‌ای بزرگ دانست و خاطر ... + نقشه · مسافران اربعین حتما ویزا بگیرند · زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و ...
پیاده روی اربعین | شرایط ثبت نام “پیاده روی اربعین” 94 - ...
namnak.com/20169-پیاده-روی-اربعین.html
۴ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. - پیاده روی اربعین و راهپیمایی اربعین 94 و ثبت نام راهپیمایی بزرگ اربعین و ... های دریافتی از کشور عراق، امسال قصدی برای لغو ویزا در ایام اربعین وجود ندارد و ... گفت: صدور ویزای اربعین، صرفا براساس ثبت نام در سامانه «سماح» است. ..... از وام 25 میلیونی خرید خودروقیمت روز خودرو پرایددستگیری شهناز جیب بر در ...
برای پیاده روی اربعین ثبت نام کنید - کرب و بلا- سایت ...
https://karbobala.com/news/info/1011
برای آگاهی از شرایط ثبت نام و سفر به کربلا در اربعین سال 94 کلیک کنید. ... تمامی زائران از بیمه و ویزای این سازمان بهره‌مند می‌شوند، اما ارز مسافرتی به کاروان ما تعلق ... 4) با توجه به نوسانات قیمت ارز و همچنین عدم قطعیت درباره بعضی شرایط اردو، ... انجام داده (هزینه‌هایی چون: تهیه ویزا، هماهنگی اسکان عراق، رزرو اتوبوس ایران و عراق و.
شرایط اعزام به کربلا در اربعین اعلام شد
9sobh.ir/fa/news/8770/شرایط-اعزام-به-کربلا-در-اربعین-اعلام-شد
۸ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. - روادید نیز حتما صادر می‌شود، اما آخرین هماهنگی‌ها با سفیر عراق در ایران و وزارت‌خانه‌های ... وی با بیان اینکه قیمت ویزا در مناسبت اربعین باید ویژه باشد تا تسهیلات ... ما این است که امسال بیش از این تعداد در مراسم پیاده روی اربعین شرکت کنند. .... آموزش. تورهای خارجی; تورهای آخر هفته; تورهای داخلی; هتل ها. صفحه نخست; | ...
پیش‌ثبت‌نام پیاده‌روی اربعین رایگان و داشتن ویزا ضروری است
www.tasnimnews.com/.../پیش-ثبت-نام-پیاده-روی-اربعین-رایگان-و-داش...
۱۶ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. - پیش‌ثبت‌نام پیاده‌روی اربعین رایگان و داشتن ویزا ضروری است ... که در طول سال می‌خواهند ویزای انفرادی بگیرند و باید به‌منظور تهیه ویزا،‌ ... نظافتی اضافه کرد: امسال دولت عراق اعلام کرده است که باید زائران ویزا ... حل مشکل کمبود آب، روشنایی و ایجاد 2 جاده کمربندی در مرز مهران تا اربعین 94 ... تغییر, قیمت لحظه, نوع.
شرایط سفر پیاده به کربلا در اربعین اعلام شد - سایت خبری ...
www.tabnak.ir › صفحه نخست › اجتماعی
۲۰ آبان ۱۳۹۳ ه‍.ش. - به گزارش ایسنا، سفر پیاده به سمت کربلا در اربعین، مراسمی است که پس از سرنگونی رژیم ... دولت عراق سال گذشته به این خاطر صدور ویزا را در مرزهای ایران و عراق را برقرار کرد که همین ... و 40 دلار نقدی به عنوان هزینه‌ دریافت ویزای عراق به دفاتر خدمات زیارتی پرداخت می‌کنند. ... خراسان ورزشی / چهار شنبه 13 ابان 94.
هزینه ویزای عراق در اربعین اعلام شد - فرارو
fararu.com/fa/news/215197/هزینه-ویزای-عراق-در-اربعین-اعلام-شد
۷ آذر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - هزینه ویزای ویژه اربعین حسینی در مرزهای عراق ، برای زائران ایرانی که امسال قصد ... عراقی، ویزای ویژه اربعین امسال، همانند سفارت و کنسولگری های عراق در ایران، در مرزهای ورود عراق نیز 40 دلار خواهد بود. ... میلیون ها زائر عراقی هرساله بصورت پیاده از نقاط دور و نزدیک به کربلا می روند که ... برچسب ها: ویزا ، عراق ، هزینه.
تور هوایی کربلا در آبانماه 94
tour-of-karbala.loxblog.com/cat/1/0/تور%20کربلا.htm
بیمه،ویزا… ... تور کربلا هوایی اربعین امسال 94 ... قیمت تور کربلا هوایی و زمینی با بهترین شرایط زیارتی .... کربلا هوایی از اصفهان |تور کربلا از اصفهان|ویزای عراق|آدینه گشت ... میلیونها عاشق پیاده به زیارت اربعین کربلا می روند. ...... در دو مطلب جداگانه درباره عزاداری و نحوه برگزاری مراسم ایام محرم در سایر قاره ها و کشورهای دنیا ...
حج و زیارت - مطالب پیاده روی اربعین
haj-ziyarat.ir/post/category/19
... به عراق را در ایام محرم و اربعین دارند از هم اکنون برای گرفتن گذرنامه و ویزای عراق اقدام کنند. ... نوع مطلب : خبر، نجف، عتبات عالیات، پیاده روی اربعین، پیاده روی اربعین94، ... در خصوص نحوه ثبت نام متقاضیان در طرح ساماندهی زائران پیاده روی اربعین ذکر ... 4-متقاضیان روادید عراق صرفاً مبلغ 40 دلار به عنوان هزینه اخذ ویزا و 150 هزار ...
غــدیــر تـفـت
ghadeertaft.blogfa.com/
رئیس ستاد اربعین ضمن تکذیب ویزای 10دلاری برای اربعین 94 تصریح کرد:سفیر ... جوان با اشاره به قیمت ویزای عراق در اربعین 94 گفت: تعیین قیمت ویزا در حیطه ... نام اربعین یادآور شد: متقاضیان شرکت در پیاده روی عظیم اربعین برای انجام پیش ... و تبلیغ میان مردم را آموزش دهیم تا توفیقات بیشتری در امور تبلیغی کسب کنیم.
عتبات عالیات - سازمان حج و زیارت
hajnews.ir/Default.aspx?tabid=89&articleType=CategoryView...4
چکیده: وزارت خارجه در توصیه ای به زائران اربعین تاکید کرد:هرچه زودتر نسبت به اخذ روادید ورود به کشور عراق از ... کنترل ترافیک و امنیت زوار اربعین در مهران با کمک پهپاد و بالن ... چکیده: روابط عمومی سازمان حج و زیارت خبر شهادت سه زائر ایرانی در عراق را ... ارائه کمک‌های مردمی به کنگره عظیم راهپیمایی اربعین 94 اختصاص یافته است.
گزارش فارس از سرگردانی زائران عتبات عالیات برای اربعین ...
www.ghatreh.com/.../گزارش-فارس-سرگردانی-زائران-عتبات-عالیات-برا...
۲ روز پیش - در حالیکه هنوز ثبت نام در سامانه سماح و صدور ویزا توسط سازمان حج در. ... پیاده روی حدود 5 هزار نفری زائران اربعین حسینی در آستانه اشرفیه ... های ایرانی در مسیر راهپیمایی، تهیه وسائل نقلیه برای انتقال زائران، ایجاد ... هنوز دولت عراق قیمت ویزای اربعین و مجوز صدور آن را به سازمان حج و ... استخدام منشی املاک | 11 آبان 94 ...
اخبار اربعین حسینی - تی نیوز
tnews.ir/Tags/اربعین-حسینی
... ابتکار به رد شدن از روی پرچم آمریکا · قیمت خودرو امروز 94/08/12 · دلیل واقعی افزایش تعداد شهدای ایرانی در سوریه؟ گذرنامه و ویزا، شرط حضور در عراق برای اربعین ...
ثبت نام اربعین 94 | آرشیو وبلاگهای ایران
salehi-hamedani.kobita.ir/page-13972.html
با توجه به اینکه سال گذشته ازدحام زائران امکان صدور ویزا و کنترل گذرنامه ها را غیر ... این عدم کنترل هر چند موجب سهولت زیارت مشتاقان پیاده روی اربعین شد ولی با توجه ... رییس ستاد اربعین سال 94، به برگزاری جلساتی با حضور سفیر عراق در ایران و ... وی افزود: قیمت ویزا در مناسبت اربعین باید ویژه باشد تا تسهیلات برای همه‌ی مردم ...
هزینه انواع سفر هوایی زمینی و پیاده به کربلا چقدر است؟
www.sedayeeghtesad.ir/News/2722.html
۱ آذر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - هزینه انواع سفر هوایی زمینی و پیاده به کربلا چقدر است؟ ... اکثر کاروان های اعزام به کربلا این روزها لیست زائران خود را برای سفر به عراق تکمیل کرده اند. ... اعزام به کربلا برای رسیدن به این شهر در روز اربعین به همین دلیل متقاضیان ... افراد را ثبت نام می کند تا ویزا برای آن ها تهیه کند اما مسوولیت دیگری را نمی پذیرد.
ثبت‌نام 300 هزار نفر برای اربعین/هزینه ویزا هنوز اعلام نشده
sabzgashtf.weblug.ir/post-783050.html
۴ روز پیش - ثبت‌نام 300 هزار نفر برای اربعین/هزینه ویزا هنوز اعلام نشده ... عراق سال گذشته مبلغ ویزای ویژه اربعین را نصف قیمت معمول و در حد 40 دلار تعیین .... حادثه خونبار در منا + تصاویر · جزئیات ثبت نام پیاده روی کربلا در اربعین 94 ... اهنگ اشک تویگار ایشیکلی در سریال لطیفه آموزش ساخت گروه تلگرام کامپیوتر هک ...
اربعین 94 | تودی
funiiha.tudi.ir/list/اربعین+94.html
ثبت‌نام 300 هزار نفر برای اربعین/هزینه ویزا هنوز اعلام نشده ... عراق سال گذشته مبلغ ویزای ویژه اربعین را نصف قیمت معمول و در حد 40 دلار تعیین کرد که در روزهای نزدیک ب ادامه مطلب .... زمان…,جزئیات ثبت نام پیاده روی کربلا در اربعین 94,دانلود رایگان با . .... ستاد عتبات بادرود دو و نیم تن گلاب برای زائران اربعین حسینی تهیه نمود.
رئیس سازمان حج و زیارت اعلام کرد گذرنامه، ویزا و ثبت‌نام در ...
www.farsnews.com/newstext.php?nn=13940608000334
گذرنامه، ویزا و ثبت‌نام در سامانه سماح؛ سه شرط اصلی برای اعزام به کربلا در اربعین. ... 94/06/08 - 10:31 ... اربعین برای برگزاری باشکوه مراسم پیاده‌روی این ایام خبر داد و گفت: ... وی ادامه داد: اصلی‌ترین شرط سفر به عتبات در اربعین امسال ثبت نام در سامانه WWW. ... تصمیم‌گیری دولت عراق برای برقراری ویزای این کشور در زمان اربعین، ...
ثبت نام اربعین 94 | آرشیو وبلاگهای ایران - فرهنگی هنری
salehi-hamedani.tebblog.ir/page-37385.html
با توجه به اینکه سال گذشته ازدحام زائران امکان صدور ویزا و کنترل گذرنامه ها را غیر ... این عدم کنترل هر چند موجب سهولت زیارت مشتاقان پیاده روی اربعین شد ولی با توجه ... رییس ستاد اربعین سال 94، به برگزاری جلساتی با حضور سفیر عراق در ایران و ... وی افزود: قیمت ویزا در مناسبت اربعین باید ویژه باشد تا تسهیلات برای همه‌ی مردم ...
سفر عشق، اربعین - کربلا - 15 آذر 1393
www.varkesh.com/2013-05-14-12-12.../سفر-عشق،-اربعین-کربلا
در طول پیاده روی نجف تا کربلا امکان استفاده از وسایل نقلیه بین راهی برای اعضای مجموعه .... موضوع ایمیل کلمه "اربعین" ذکر شود و در متن ایمیل مشخصات کلی، مختصری از فعالیتهای ورزش، نحوه آشنایی با گروه و نام ... (هزینه تهیه ویزا و دینار مورد نیاز در عراق با خود دوستان است.) ... گذرنامه دارای اعتبار به همراه ویزای مسافرتی به کشور عراق.
ورزش 3 جزئیات ثبت نام پیاده روی کربلا در اربعین 94
roiauarea3.couturee.net/.../جزئیات+ثبت+نام+پیاده+روی+کربلا+در+ارب...
صدور ویزای تردد یک تا دو ماهه برای زائران عتبات عالیات در اربعین حسینی ... عراق سال گذشته مبلغ ویزای ویژه اربعین را نصف قیمت معمول و در حد 40 دلار تعیین کرد که در روزهای نزدیک ب ... IR نماهنگ «پرده‌ی آخر» را تهیه و منتشر کرد. ..... مهربانی مادر | دانلود مقاله فناوری تکنولوژی ارتباط آموزش پرورش | استاد شیپورچی آموزش میدهدقسمت ...
جزئیات ثبت نام پیاده روی کربلا در اربعین | دانلود قدیم
downloadno.ir/جزئیات-ثبت-نام-پیاده-روی-کربلا-در-اربعی/
پیاده روی اربعین, زمان آغاز ثبت‌نام پیاده‌روی کربلا در اربعین, سایت ثبت نام پیاده روی ... قیمت خودرو ۱ روز پیش Sep 5, 2015 – زمان…,جزئیات ثبت نام پیاده روی کربلا در ... اعزام به عتبات عالیات و پیاده‌روی در ایام نحوه دریافت ویزا کربلا برای اربعین ۹۳ ... برای ثبت نام در پیاده ‌روی اربعین کلیک کنید, – سامانه درخواست روادید عراق, ...
آنا | ثبت‌نام پیاده‌روی اربعین کربلا از امروز آغاز شد
www.ana.ir › اجتماعی › جامعه
۱۵ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. - تهیه لوازم پزشکی مورد نیاز بیمار به‌عهده بیمارستان‌هاست ... در پیاده‌روی اربعین امسال داشتن ویزای عراق ضروری است که در اطلاعیه‌های بعدی سازمان حج و زیارت، هزینه‌ دریافت ویزا، شرایط و شکل عبور از مرزها و ... در این اطلاعیه تأکید شده است: متقاضیان سفر اربعین باید دارای گذرنامه با اعتبار تا پایان سال 94 باشند.
اعلام هزینه ویزای اربعین 94 - عبور - صفحه نخست
oj-ba.indexland.ir/search/اعلام+هزینه+ویزای+اربعین+94
۲ روز پیش - این اطلاعیه می افزاید: در پیاده‌روی اربعین امسال داشتن ویزای عراق ضروری ... پیاده روی اربعین می بایست گذرنامه دارای اعتبار تا پایان سال 94 را در اختیار .... به تحصیل در یکی از موسسات آموزش عالی در فرانسه (به استثنای شهروندان ...
کلاس مقدماتی آموزش زبان عراقی ویژه زائرین - انجمن دانشگاهی ...
www.atabe.ir/shownews.php?idnews=163711
کد خبر موردنظر اشتباه می باشد. صفحه اصلی | تماس با ما | آرشیو | جستجو | پیوندها | گالری تصاویر | لیست نظرات | درباره ما | RSS | نسخه موبایل. تمام حقوق مادی و ...
ثبت نام 300هزار نفر برای اربعین ورود بدون ویزا به عراق ...
an.arifun.in/p1627756_ثبت-نام-300هزار-نفر-برای-اربعین-ورود-بدون-...
مهلت یک ماهه ثبت نام برای و و ویزای عراق برای اربعین حذف نمی. عبور از مرز شلمچه ... اخرین اخباراز نحوه دریافت ویزا و و پایگاه اطلاع رسانی شرکت شمسا. ثبت نام بیش از ... گذرنامه ویزا و ثبت نام در و اعلام شرایط سفر پیاده به کربلا و اخذ ویزای شینگن ... ویزای عراق. به عراق تاکید تردد بدون اربعین 94 ثبت نام ویزا برای ورود زایران به.
شوک به عاشقان پیاده روی اربعین امسال - تبیان
www.tebyan.net/index.aspx?pid=306190
۹ ساعت پیش - رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات گفته صدور ویزای اربعین، صرفاً براساس ... مردمی که سال گذشته بدون پرداخت پول ویزا و اخذ آن به شوق زیارت سیدالشهدا به کشور عراق و ... به گفته وی وجود چنین سامانه ای موجب تهیه آمار دقیق از تعداد زائران و ... در مورد نحوه تردد زائران در داخل خاک عراق هم رئیس ستاد بازسازی عتبات ...
آیا اربعین امسال 94 میشود بدون ویزا و مجوز و روادید از مرز ...
www.freecamp.ir/post/1245
۱۳ ساعت پیش - هنوز دولت عراق قیمت ویزای اربعین و مجوز صدور آن را به سازمان حج و زیارت ..... زائران حسینی که به قصد پیاده روی اربعین و زیارت عازم عتبات بودند، وارد مرز شلمچه شدیم. ..... تعدد اخبار و سرگردانی مردم در مسائلی مانند تهیه ویزا یا لزوم پرداخت یا عدم پرداخت . .... نحوه دریافت ویزا کربلا برای اربعین 93 / آخرین جزئیات
ثبت‌نام در سامانه «سماه» شرط حضور در مراسم پیاده‌روی اربعین ...
www.goums.ac.ir/find.php?item=41.2097.22010.fa
۱۴ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. - برنامه های نهاد در سال 94 ... ثبت‌نام در سامانه «سماه» شرط حضور در مراسم پیاده‌روی اربعین. سعید اوحدی، رئیس سازمان حج و زیارت در تشریح نحوه ثبت نام و شرایط اعزام ... را با سفیر عراق در ایران برگزار کرده‌ایم همچنین جلسه‌ای هفته گذشته در ایلام ... گذرنامه معتبر داشته باشند در خصوص ویزا نیز حتماً ویزای زائران صادر ...
www.samah.haj.ir سامانه سماح ثبت نام پیاده روی اربعین ...
www.meshkool.ir/.../www.samah.haj.ir+سامانه+سماح+ثبت+نام+پیاده+رو...
ثبت نام بیش از 250 هزار متقاضی برای پیاده روی اربعین ... در حال رایزنی برای تعیین قیمت روادید با مسئولان عراقی برای ایام اربعین ... صدور ویزای اربعین براساس ثبت‌نام در سامانه «سماح» .... لزوم پیش ثبت نام اربعین 94مهندس اوحدی رییس سازمان حج و زیارت اعلام کرد: برای ... تردد بدون ویزا ممنوع/ استقرار نمایندگی صدور ویزا در مرز
ویزای اربعین برداشته شد - جاست فان
jusfun.bekhandfun.in/tjst1163873_ویزای+اربعین+برداشته+شد
۴ روز پیش - رییس سازمان حج و زیارت اعلام کرد برای سفر اربعین امسال گذرنامه تهیه کنید تشریح نحوه. جزییات اپل واچ 2 فاش شد پایگاه و و ویزای عراق برای زوار اربعین ... شرایط سفر پیاده به کربلا در و هزینه ویزای عراق در اربعین و عدم نیاز به اخذ ویزا برای ... ویزای اربعین 94 برداشته شد زایران اربعین از مرز بین المللی مهران ...
ایسنا - پیاده‌روی اربعین
www.isna.ir/fa/tag/.../پیاده‌روی%20اربعین
سفیر ایران در عراق گفت: کشور عراق تصمیمی برای حذف ویزا در موسم اربعین ندارد، البته ما تلاش خواهیم کرد تسهیلاتی برای ویزای زائران اربعین از عراق دریافت کنیم. ... مراکز آموزش عالی، تشکل‌های دانشجویی و تشکل‌های صنفی در نامه‌ای به رییس‌جمهور ..... خبر داد و گفت: در بودجه 94 اعتبار ویژه‌ای برای این پروژه در نظر گرفته خواهد شد.
شماره حساب کمکهای مردمی به پیاده روی اربعین - آخرین اخبار ...
www.khateomid.ir › سرویس فرهنگ و هنر › آخرین اخبار

۹۴/۰۸/۱۳
بخش نظرات این مطلب
هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی